CHICO WORKI NA ODCHODY BIO KOLOROWE 8x20szt WORECZKI

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: CH1549
  • Producent: CHICO
  • Waga: 0.2 kg
  • Dostępność: Jest  (15 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 13,81 zł / szt. 16,99 zł / szt.

Poznaj ekologiczne worki na psie odchody Chico

Poznaj ekologiczne worki na psie odchody Chico

Gdy wychodzisz na spacer ze swoim psem, pamiętaj o tym, żeby zabrać ze sobą worki na odchody bio (u nas kolorowe). Dzięki nim z łatwością zadbasz nie tylko o czystość na swoim osiedlu, ale też o dobry stan środowiska. Proponowany produkt ulega procesowi rozpadu o wiele szybciej. To przyjazny sposób usuwania odchodów, który polubisz! Nie dość, że skuteczny, to jeszcze dostępny w różnorodnych kolorach, co stoi za estetyczniejszym wyglądem przedmiotu. Ekologiczne kolorowe worki bio na odchody są czymś, w co zaopatrzyć powinien się każdy świadomy opiekun psów, któremu zależy na utrzymaniu otoczenia w czystości.

Kolorowe worki bio na odchody są proste w użyciu, dzięki czemu nawet początkujący bez problemu zaczną sprzątać po swoich psach. Wystarczy chwila, by zostawić po sobie czystość i porządek – nawet nie wiesz, jakie to proste! Martwisz się o to, że podczas sprzątania się pobrudzisz? Spokojnie! Ekologiczne kolorowe worki bio na odchody psa zapewniają Ci stuprocentowe zachowanie higieny, spełniając wszystkie najważniejsze środki bezpieczeństwa i czystości. Pamiętaj o tym, żeby mieć je ze sobą na każdym spacerze!

Postaw na skuteczne torebki na odchody psa

Na pierwszym miejscu stawiamy skuteczność, dlatego zadbaliśmy o to, żeby nasze ekologiczne torebki na odchody psa były jak najbardziej funkcjonalne. W związku z tym jeden komplet zawiera aż 8 rolek, po 20 woreczków na każdy. Oznacza to, że dzięki jednemu opakowaniu będziesz w stanie posprzątać po swoim psie aż 160 razy! Brzmi dobrze, prawda? Właśnie dlatego powinieneś postawić na ekologiczne torebki na psie odchody, który nie dość, że są skuteczne, to jeszcze jaki ładny!

W jednym opakowaniu znajdziesz 8 rolek po 20 woreczków, czyli aż 160 worków na Twoje spacery z czworonogiem!

Wymiary woreczka po rozłożeniu: 23x31 cm.

Wymiary rolki: szerokość 6 cm, średnica 3 cm.

Ekologiczne torebki na psie odchody są uniwersalne i pasują do różnych modeli pojemników.