HAGEN CATIT SENSES LABIRYNT NA PRZYSMAKI DLA KOTA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 10350745
  • Producent: HAGEN
  • Waga: 5 kg
  • szt.
  • Cena netto: 52,02 zł / szt. 63,99 zł / szt.

Zabawki dla kotów produkowane przez firmę Hagen pod marką Catit zostały wymyślone po to by zająć koty domowe w czasie nieobecności właścicieli. Wszystkie osoby posiadające koty wiedzą, do czego jest zdolne nudzące się zwierzę. Zabawki zostały zaprojektowane w taki sposób by bodźce docierały do wszystkich zmysłów kotów, zaspokajając ich instynktowne potrzeby. To podejście pozwala na ochronę cennych dla ludzi przedmiotów, a jednocześnie dostarcza zwierzętom niezbędnych dla nich wrażeń.

Wykonany z plastiku ciekawy dyspenser karmy lub przysmaków dla kota. Dysponser posiada trzy poziomy misek wyposażonych w otwory - wycięcia w bocznych ściankach i spodniej części. Aby otrzymać karmę znajdującą się w labiryncie, kot będzie musiał wykazać się sprytem i aktywnością. Kot musi nauczyć się jak włożyć łapkę do środka labiryntu korzystając z bocznych otworów i przesunąć karmę, tak by spadła na niższy poziom. Czynność będzie powtarzana aż karma wysypie sie do tacki znajdującej się u podstawy dyspensera. 

Dzięk możliwości zmiany ułożenia poszczególnych poziomów misek dyspenser pozwala na zwiększenie stopnia trudności pozyskiwania karmy. 
Labirynt - dyspenser jest doskonałym sposobe na ograniczenie ilości karmy spożywanej przez łakome koty. Powolne uwalnianie karmy i konecznśc zaangażowania się w jej pozyskiwanie wspomagają proces odchudzania kotów. 
U podstawy dyspensera umieszcona jest gumowa mata o strukturze dzięki której podczas zabawy kot wykonuje masaż łapek. 

Wymiary: 
wysokość: 36cm 
przekrój: 24cm 
pojemność dolnej tacki: 350ml